Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:10
0,7 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   13:11
1,5 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   13:12
2 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   13:13
2,5 Višňovka Interaktivní plán dopravy   13:14
3,3 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   13:16
3,5 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   13:17
4,3 Litice Interaktivní plán dopravy 13:19