Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:50
0,7 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   13:51
1,5 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   13:52
2 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   13:53
2,5 Višňovka Interaktivní plán dopravy   13:54
3,3 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   13:56
3,5 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   13:57
4,3 Litice Interaktivní plán dopravy 13:59