Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:25
0,7 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   14:26
1,5 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   14:27
2 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   14:28
2,5 Višňovka Interaktivní plán dopravy   14:29
3,3 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   14:31
3,5 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   14:32
4,3 Litice Interaktivní plán dopravy 14:34