Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:55
0,7 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   14:56
1,5 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   14:57
2 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   14:58
2,5 Višňovka Interaktivní plán dopravy   14:59
3,3 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   15:01
3,5 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   15:02
4,3 Litice Interaktivní plán dopravy 15:04