Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   17:20
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   17:21
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   17:22
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   17:23
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   17:24
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   17:25
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   17:27
4 Bory Interaktivní plán dopravy 17:29