Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   13:20
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   13:21
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   13:22
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   13:23
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   13:24
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   13:25
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   13:27
4 Bory Interaktivní plán dopravy 13:29