Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   14:00
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   14:01
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   14:02
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   14:03
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   14:04
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   14:05
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   14:07
4 Bory Interaktivní plán dopravy 14:09