Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   14:35
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   14:36
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   14:37
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   14:38
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   14:39
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   14:40
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   14:42
4 Bory Interaktivní plán dopravy 14:44