Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   16:05
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   16:06
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   16:07
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   16:08
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   16:09
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   16:10
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   16:12
4 Bory Interaktivní plán dopravy 16:14