Detail spoje » Bus 21
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Litice Interaktivní plán dopravy   16:40
0,6 Náves Litice Interaktivní plán dopravy   16:41
0,8 Přeučilova Interaktivní plán dopravy   16:42
1,6 Višňovka Interaktivní plán dopravy   16:43
2,1 Tyršův sad Interaktivní plán dopravy   16:44
2,6 U Přehrady Interaktivní plán dopravy   16:45
3,4 Věznice Bory Interaktivní plán dopravy   16:47
4 Bory Interaktivní plán dopravy 16:49