Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   14:30
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   14:32
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   14:33
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:34
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   14:34
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   14:35
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   14:37
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   14:39
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   14:40
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   14:41
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   14:43
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   14:44
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   14:45
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 14:46  



Verze JŘ: 9:55_19.9.2019