Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   15:42
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   15:43
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   15:44
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   15:45
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   15:46
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   15:47
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   15:49
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   15:51
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   15:52
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:53
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   15:55
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   15:56
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 15:58