Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:00
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   16:02
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   16:03
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:04
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   16:04
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   16:05
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   16:07
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   16:09
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   16:10
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   16:11
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   16:13
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   16:14
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   16:15
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 16:16  



Verze JŘ: 9:55_19.9.2019