Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   16:22
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   16:23
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   16:24
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   16:25
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   16:26
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   16:27
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   16:29
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   16:31
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   16:32
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:33
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   16:35
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   16:36
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 16:38