Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:00
1 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:02
1,4 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:03
2,2 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:04
2,5 Luftova zahrada Interaktivní plán dopravy   17:04
2,8 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   17:05
3,5 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   17:07
4,9 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:09
5,2 Sportovní Interaktivní plán dopravy   17:10
5,7 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:11
7 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:13
7,2 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:14
7,4 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:15
8,1 NC Černice Interaktivní plán dopravy 17:16