Detail spoje » Bus 32
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 NC Černice Interaktivní plán dopravy   17:17
0,5 Pampelišková Interaktivní plán dopravy   17:18
0,7 K Plzenci Interaktivní plán dopravy   17:19
0,9 U Staré Kovárny Interaktivní plán dopravy   17:20
1,3 Konvalinková Interaktivní plán dopravy   17:21
2,2 Rozcestí Podhájí Interaktivní plán dopravy   17:22
3 Radobyčice Interaktivní plán dopravy   17:24
4,4 V Zahradách Interaktivní plán dopravy   17:26
5,1 U Hřbitova Interaktivní plán dopravy   17:27
5,7 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:28
6,5 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   17:30
6,9 U Luny Interaktivní plán dopravy   17:31
7,9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:33