Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:48
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:49
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:50
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:51
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:53
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:55
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:56
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:58
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:00
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:01
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:03
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:05
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   18:07
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   18:10
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   18:11
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   18:12
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:14
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   18:15
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:16
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   18:18
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   18:19
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 18:21