Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:34
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:35
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:36
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:37
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:39
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:41
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:42
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:44
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:46
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:47
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:49
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:51
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   16:53
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   16:56
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:57
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   16:58
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:00
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:01
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:02
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   17:04
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   17:05
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:07