Detail spoje » Bus 28
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   8:45
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   8:46
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   8:47
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   8:48
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   8:49
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:51
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:52
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:54
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:55
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:57
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:58
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   8:59
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   9:00
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   9:02
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   9:04
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:07
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   9:09
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 9:11