Detail spoje » Bus 20
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:00
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   14:01
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:03
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   14:04
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   14:06
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   14:07
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:09
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:12
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   14:14
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 14:15