Detail spoje » Bus 20
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   16:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:18
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   16:19
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   16:21
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   16:22
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   16:24
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   16:27
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   16:29
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 16:30