Detail spoje » Bus 34 M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Orlík Interaktivní plán dopravy   18:10
3,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:14
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:15
5,6 U Gery Interaktivní plán dopravy   18:17
6,4 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   18:19
7,5 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:21
8,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:23
9 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 18:25  
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;