Detail spoje » Bus 34 S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   21:30
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:33
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:34
2,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   21:36
3,9 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   21:38
4,5 U Gery Interaktivní plán dopravy   21:39
6,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:42
6,8 Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:43
10 Orlík Interaktivní plán dopravy 21:47  
INFO: jede jen do zastávky quot;Orlíkquot;