Detail spoje » Bus 34
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Orlík Interaktivní plán dopravy   22:05
3,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy   22:09
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   22:10
5,6 U Gery Interaktivní plán dopravy   22:12
6,4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   22:14
7,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   22:16
8,6 Rondel Interaktivní plán dopravy   22:18
9,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   22:20
10,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   22:22
10,7 Pařížská Interaktivní plán dopravy 22:24