Detail spoje » Bus 52 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy   8:13 V
0,4 Bušovice Interaktivní plán dopravy   8:14 V
1,9 Smědčice Interaktivní plán dopravy   8:16 V
3,1 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   8:18 V
3,9 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   8:19 V
5,9 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   8:22 V
7,8 Zábělá Interaktivní plán dopravy   8:24
9,1 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   8:26
10,4 Doubravka Interaktivní plán dopravy 8:29  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019