Detail spoje » Bus 52 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:54
1,3 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   22:56
2,6 Zábělá Interaktivní plán dopravy   22:57
4,5 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   22:59 V
6,5 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   23:02 V
7,2 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   23:03 V
8,5 Smědčice Interaktivní plán dopravy   23:05 V
10 Bušovice Interaktivní plán dopravy   23:07 V
10,4 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy 23:09   V
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:30_11.10.2019