Detail spoje » Bus 52 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:35
1,3 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:37
2,6 Zábělá Interaktivní plán dopravy   15:38
4,5 Chrást, rozvodna Interaktivní plán dopravy   15:41 V
6,5 Chrást, ZŠ Interaktivní plán dopravy   15:44 V
7,2 Chrást, Lidový dům Interaktivní plán dopravy   15:45 V
8,5 Smědčice Interaktivní plán dopravy   15:47 V
10 Bušovice Interaktivní plán dopravy   15:49 V
10,4 Bušovice, konečná Interaktivní plán dopravy 15:51   V



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019