Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   15:57
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   16:00
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   16:01
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   16:03
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   16:04
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   16:05
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:08
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   16:10
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:12
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:13
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   16:15
9,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 16:17