Detail spoje » Bus 35 N NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   8:27
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   8:30
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   8:31
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   8:33
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   8:34
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   8:35
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   8:38
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   8:40
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:42
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   8:43
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   8:45
9,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 8:47  
INFO: nejede o školních prázdninách