Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   13:52
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   13:55
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   13:56
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   13:58
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   13:59
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   14:00
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:03
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   14:05
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   14:07
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   14:08
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   14:10
9,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 14:12