Detail spoje » Bus 35 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Malesice Interaktivní plán dopravy   14:22
2,1 Radčice Interaktivní plán dopravy   14:25
2,4 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   14:26
3,6 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   14:28
4,7 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   14:29
5,9 Kalikova Interaktivní plán dopravy   14:30
6,7 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:33
7,1 Tylova Interaktivní plán dopravy   14:35
7,5 U Práce Interaktivní plán dopravy   14:37
7,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   14:38
8,4 Pařížská Interaktivní plán dopravy   14:40
9,1 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 14:42