Detail spoje » Bus 57 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:55
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   9:56
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   9:58
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:00
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   10:02
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:03
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   10:05
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   10:06
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   10:08
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   10:10
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   10:11
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   10:12
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy   10:15
12,2 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   10:21 V
14,9 Čeminy Interaktivní plán dopravy 10:25   V
INFO: jede jen do zastávky quot;Čeminyquot;