Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   10:27 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   10:31 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   10:37
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   10:40
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   10:41
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   10:43
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   10:44
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   10:45
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   10:48
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   10:50
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   10:52
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   10:53
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   10:55
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 10:57