Detail spoje » Bus 57 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   14:18
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   14:19
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   14:21
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   14:23
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   14:25
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:26
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   14:28
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   14:29
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   14:31
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   14:33
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   14:34
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   14:35
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy   14:38
12,2 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   14:44 V
14,9 Čeminy Interaktivní plán dopravy 14:48   V
INFO: jede jen do zastávky quot;Čeminyquot;