Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   14:52 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   14:56 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   15:02
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   15:05
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   15:06
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   15:08
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   15:09
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   15:10
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:13
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   15:15
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   15:17
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   15:18
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   15:20
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 15:22