Detail spoje » Bus 57 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   14:48
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   14:49
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   14:51
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   14:53
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   14:55
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:56
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   14:58
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   14:59
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   15:01
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   15:03
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   15:04
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   15:05
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy   15:08
12,2 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   15:14 V
14,9 Čeminy Interaktivní plán dopravy 15:18   V
INFO: jede jen do zastávky quot;Čeminyquot;