Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   15:22 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   15:26 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   15:32
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   15:35
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   15:36
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   15:38
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   15:39
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   15:40
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:43
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   15:45
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   15:47
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   15:48
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   15:50
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 15:52