Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   18:45
0,2 Pařížská Interaktivní plán dopravy   18:46
0,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   18:48
1,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   18:50
1,5 Tylova Interaktivní plán dopravy   18:52
2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:53
2,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   18:55
3,8 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   18:56
4,9 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   18:58
5,9 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   19:00
6,2 Radčice Interaktivní plán dopravy   19:01
6,9 Pod Kyjovem Interaktivní plán dopravy   19:02
8,3 Malesice Interaktivní plán dopravy   19:05
12,2 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   19:11 V
14,9 Čeminy Interaktivní plán dopravy   19:15 V
16,7 Čeminy, Komberk Interaktivní plán dopravy   19:19 V
18,1 Město Touškov, Kůští Interaktivní plán dopravy 19:21   V