Detail spoje » Bus 57 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   20:48 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   20:52 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   20:57
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   21:00
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   21:01
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   21:03
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   21:04
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   21:05
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   21:07
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   21:09
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   21:11
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   21:12
15,1 Pařížská Interaktivní plán dopravy   21:14
15,8 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 21:16  
INFO: nejede 31.12.