Detail spoje » Bus 57 Y NP M
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Čeminy Interaktivní plán dopravy   23:03 V
2,8 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   23:07 V
6,7 Malesice Interaktivní plán dopravy   23:12
8,8 Radčice Interaktivní plán dopravy   23:15
9,1 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   23:16
10,3 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   23:18
11,4 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   23:19
12,6 Kalikova Interaktivní plán dopravy   23:20
13,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   23:22
13,8 Tylova Interaktivní plán dopravy   23:23
14,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   23:25
14,5 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 23:26  
INFO: nejede 31.12.
INFO: jede jen do zastávky quot;Mrakodrapquot;