Detail spoje » Bus 57 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   17:21 V
3,9 Malesice Interaktivní plán dopravy   17:27
6 Radčice Interaktivní plán dopravy   17:30
6,3 Náves Radčice Interaktivní plán dopravy   17:31
7,5 Pod Zámečkem Interaktivní plán dopravy   17:33
8,6 U Bouzků Interaktivní plán dopravy   17:34
9,8 Kalikova Interaktivní plán dopravy   17:35
10,6 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:38
11 Tylova Interaktivní plán dopravy   17:40
11,4 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:42
11,7 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:43
12,3 Pařížská Interaktivní plán dopravy   17:45
13 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy 17:47