Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   14:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:18
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   14:19
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   14:21
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   14:22
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:24
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:27
5 Muzeum Interaktivní plán dopravy   14:29
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 14:30