Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   11:30
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   11:31
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:34
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   11:36
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   11:38
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   11:39
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   11:40
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   11:42
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   11:43
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   11:44
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   11:45
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:47
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   11:48
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:49
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   11:50
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   11:52
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   11:53
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   11:54
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   11:56
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   11:58
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 12:00