Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   9:40
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   9:41
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   9:42
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   9:43
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   9:44
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:46
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   9:47
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:49
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   9:50
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:52
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:53
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   9:54
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   9:55
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   9:57
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   9:59
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   10:02
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   10:04
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 10:06