Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   11:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   11:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   11:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   11:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   11:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   11:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   11:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   11:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:19
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   11:20
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   11:22
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   11:23
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   11:24
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   11:25
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   11:27
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   11:29
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:32
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   11:34
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 11:36