Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   7:40
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   7:41
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:44
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   7:46
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   7:48
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   7:49
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   7:50
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   7:52
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   7:53
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   7:54
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:55
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:57
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   7:58
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:59
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   8:00
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   8:02
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   8:03
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   8:04
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   8:06
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   8:08
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 8:10  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019