Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   8:16
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   8:17
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   8:20
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   8:21
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   8:22
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   8:23
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   8:24
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:26
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:27
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:29
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:30
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:32
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:33
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   8:34
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   8:35
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   8:37
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   8:39
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:42
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   8:44
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 8:46  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019