Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   9:30
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   9:31
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   9:34
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   9:36
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   9:38
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   9:39
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   9:40
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   9:42
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   9:43
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   9:44
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   9:45
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:47
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   9:48
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   9:49
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   9:50
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   9:52
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   9:53
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   9:54
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   9:56
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   9:58
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 10:00