Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:35
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   13:35
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   13:36
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:38
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   13:39
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   13:40
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   13:43
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   13:45
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   13:48
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:49
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:51
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:52
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:53
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:55
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:57
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:59
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:00
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:02
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:03
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:04
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 14:07