Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:02
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   15:02
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   15:03
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:05
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:06
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:07
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   15:10
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   15:12
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   15:15
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:16
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:18
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:19
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:20
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:23
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:25
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:27
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:28
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:30
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:31
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:32
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 15:35